• Reklama
Nowy Hit Nadchodzi!!!

LG PC Suite IV PL - już dostępny

Wszystkie programy na PC które są przydatne do zarządzania i upiększania naszego Swifta

Re: LG PC Suite IV PL - już dostępny

Postprzez dorotkapaid » 11 Gru 2010, 22:14

Ja mam również problem i mam nadzieję, że mi ktoś pomoże. Otóż mam zainstalowany ten program wykrywa mi telefon z czym miałam też problem) ale jak klikam żeby sprawdził aktualizacje dla telefonu to po chwili mi wyskakuje że żadnych nie ma a ja mam na tel. androida 1,6. Czemu nie może nic znaleźć?? Pomóżcie proszę
dorotkapaid

Reklama

NOWOŚĆ!!!

Postprzez Rybosom85 » 25 Gru 2010, 16:57

melver napisał(a):Cześć.
Mam problem z LG pc suite. Nie dostalem plytki ze sterownikami, wiec pobralem je z oficjalnej strony. Zainstalowalem sterowniki i program, ale gdy chce uruchomic program pojawia sie okienko LG PC Suite IV i tak jakby sie ladowalo. Niestety nie moze sie uruchomic ten program.
1.Czy da sie to naprawic?
2.Czy sa inne programy zeby wrzucic pliki na kom?

1. Musisz sobie ściągnąć ze strony LG http://www.lg.com/pl/support/product/support-product-profile-mobile-redux.jsp?customerModelCode=LG%20SWIFT%20GT540&initialTab=drivers&targetPage=support-product-profile-mobile-redux MOBILE SUPPORT i odpalić.
2. Następnie pojawi się komunikat mówiący że "program is running". Nie wciskaj OK.
3. W trakcie wyświetlania się wspomnianego komunikatu uruchom LG PC Suite i wszystko będzie hulało.
Pozdrawiam!

Autor postu otrzymał pochwałę
Rybosom85

Pochwały: 1

Postprzez emilekbs » 28 Gru 2010, 08:50

Witam, mam pytanie czy jest jakaś możliwość że przy odpalonym programie mogę się polączyć z internetem na telefonie ? Jeżeli tak to co trzeba skonfigurować ;) Pozdrawiam
emilekbs

Postprzez emilekbs » 28 Gru 2010, 10:21

Witam, mam pytanie czy jest mozliwosc podlaczenia sie do internetu przez telefon poprzez ten program ?
emilekbs

Postprzez AlexNotman » 30 Gru 2010, 18:07

Ściągnąłem, próbuję zainstalować, mam do wyboru przy instalacji LG Suite i Divx, wybieram LG Suite i nic, instalka nie idzie dalej. Jakaś opcja, dlaczego?
AlexNotman

Postprzez fwerewolf » 03 Sty 2011, 17:26

ja mam problem z LG pc suite, mianowicie kiedy włącze program następuje konfiguracja programu i juz na wstępie są schody bo przy parowaniu telefonu z komputerem po 3 sekundach wyskakuje informacja, że brak odpowiedzi od telefonu. Mam zainstalowane sterowniki USB, włączony tryb debugowania, wyłączoną pamięć masową, a nawet karte wyjąłęm. Nie mam pojęcia co robić.
fwerewolf

Postprzez lucysia » 17 Sty 2011, 22:00

Witam .Jest opcja wgrywania gier przez ten program.Bo mi widzi tylko foldery a plików apk juz nie.Coś pochrzaniłam?
Ściągnęło mi fotki a z resztą sobie nie radzę.
********************************************************************************************************************

niedawno:lg gt540 swift szary>android2.3.5 CyanogenMod 7 (uwielbiam go)
teraz :LG -P760 czarny-myślę że to dobry wybór,czeka na roota
Awatar użytkownika
lucysia

Postprzez Patrick__ » 19 Sty 2011, 19:49

A po co chcesz wgrywać gry przez ten program ?
Wystarczy ze wrzucisz grę w formacie apk na karte pamieci ;D
pobierasz astro z marketu i instalujesz ;D
Patrick__

Postprzez lucysia » 22 Sty 2011, 15:07

Wszystko fajnie tylko nie daję rady wrzucić gry na kartę pamięci.Jak mam to zrobić?W trybie masowej pamięci jak utworzyłam folder "gry" i wrzuciłam tam grę w apk to nie widziałam jej po odłaczeniu od komputera.Czy dlatego jej nie widziałam że nie mam Astro??
Czyli pierwszy krok to ściągnąć Astro z Marketu a potem dalej.
********************************************************************************************************************

niedawno:lg gt540 swift szary>android2.3.5 CyanogenMod 7 (uwielbiam go)
teraz :LG -P760 czarny-myślę że to dobry wybór,czeka na roota
Awatar użytkownika
lucysia

Postprzez Informatic » 22 Sty 2011, 15:10

lucysia napisał(a):Wszystko fajnie tylko nie daję rady wrzucić gry na kartę pamięci.Jak mam to zrobić?W trybie masowej pamięci jak utworzyłam folder "gry" i wrzuciłam tam grę w apk to nie widziałam jej po odłaczeniu od komputera.Czy dlatego jej nie widziałam że nie mam Astro??
Czyli pierwszy krok to ściągnąć Astro z Marketu a potem dalej.

Dokładnie - musisz mieć jakiś menedżer plików (taki właśnie na przykład jak Astro) na telefonie, aby móc instalować aplikacje z karty pamięci.
GT540 | Android 2.2.1 CyanogenMod 6.1.1 | Fastboot | Recovery ClockworkMod | Tutorialem! Da się?

Rawr rawr, zmieniam telefon ;)
Informatic

Pochwały: 283

PoprzedniaNastępna

Wróć do Oprogramowanie PC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości