• Reklama
Nowy Hit Nadchodzi!!!

LG PC Suite IV PL - ju┼╝ dost─Öpny

Wszystkie programy na PC kt├│re s─ů przydatne do zarz─ůdzania i upi─Ökszania naszego Swifta

Re: LG PC Suite IV PL - ju┼╝ dost─Öpny

Postprzez dorotkapaid » 11 Gru 2010, 22:14

Ja mam r├│wnie┼╝ problem i mam nadziej─Ö, ┼╝e mi kto┼Ť pomo┼╝e. Ot├│┼╝ mam zainstalowany ten program wykrywa mi telefon z czym mia┼éam te┼╝ problem) ale jak klikam ┼╝eby sprawdzi┼é aktualizacje dla telefonu to po chwili mi wyskakuje ┼╝e ┼╝adnych nie ma a ja mam na tel. androida 1,6. Czemu nie mo┼╝e nic znale┼║─ç?? Pom├│┼╝cie prosz─Ö
dorotkapaid

Reklama

NOWO┼Ü─ć!!!

Postprzez Rybosom85 » 25 Gru 2010, 16:57

melver napisa┼é(a):Cze┼Ť─ç.
Mam problem z LG pc suite. Nie dostalem plytki ze sterownikami, wiec pobralem je z oficjalnej strony. Zainstalowalem sterowniki i program, ale gdy chce uruchomic program pojawia sie okienko LG PC Suite IV i tak jakby sie ladowalo. Niestety nie moze sie uruchomic ten program.
1.Czy da sie to naprawic?
2.Czy sa inne programy zeby wrzucic pliki na kom?

1. Musisz sobie ┼Ťci─ůgn─ů─ç ze strony LG http://www.lg.com/pl/support/product/support-product-profile-mobile-redux.jsp?customerModelCode=LG%20SWIFT%20GT540&initialTab=drivers&targetPage=support-product-profile-mobile-redux MOBILE SUPPORT i odpali─ç.
2. Nast─Öpnie pojawi si─Ö komunikat m├│wi─ůcy ┼╝e "program is running". Nie wciskaj OK.
3. W trakcie wy┼Ťwietlania si─Ö wspomnianego komunikatu uruchom LG PC Suite i wszystko b─Ödzie hula┼éo.
Pozdrawiam!

Autor postu otrzymał pochwałę
Rybosom85

Pochwały: 1

Postprzez emilekbs » 28 Gru 2010, 08:50

Witam, mam pytanie czy jest jaka┼Ť mo┼╝liwo┼Ť─ç ┼╝e przy odpalonym programie mog─Ö si─Ö pol─ůczy─ç z internetem na telefonie ? Je┼╝eli tak to co trzeba skonfigurowa─ç ;) Pozdrawiam
emilekbs

Postprzez emilekbs » 28 Gru 2010, 10:21

Witam, mam pytanie czy jest mozliwosc podlaczenia sie do internetu przez telefon poprzez ten program ?
emilekbs

Postprzez AlexNotman » 30 Gru 2010, 18:07

┼Üci─ůgn─ů┼éem, pr├│buj─Ö zainstalowa─ç, mam do wyboru przy instalacji LG Suite i Divx, wybieram LG Suite i nic, instalka nie idzie dalej. Jaka┼Ť opcja, dlaczego?
AlexNotman

Postprzez fwerewolf » 03 Sty 2011, 17:26

ja mam problem z LG pc suite, mianowicie kiedy w┼é─ůcze program nast─Öpuje konfiguracja programu i juz na wst─Öpie s─ů schody bo przy parowaniu telefonu z komputerem po 3 sekundach wyskakuje informacja, ┼╝e brak odpowiedzi od telefonu. Mam zainstalowane sterowniki USB, w┼é─ůczony tryb debugowania, wy┼é─ůczon─ů pami─Ö─ç masow─ů, a nawet karte wyj─ů┼é─Öm. Nie mam poj─Öcia co robi─ç.
fwerewolf

Postprzez lucysia » 17 Sty 2011, 22:00

Witam .Jest opcja wgrywania gier przez ten program.Bo mi widzi tylko foldery a plik├│w apk juz nie.Co┼Ť pochrzani┼éam?
┼Üci─ůgn─Ö┼éo mi fotki a z reszt─ů sobie nie radz─Ö.
********************************************************************************************************************

niedawno:lg gt540 swift szary>android2.3.5 CyanogenMod 7 (uwielbiam go)
teraz :LG -P760 czarny-my┼Ťl─Ö ┼╝e to dobry wyb├│r,czeka na roota
Awatar u┼╝ytkownika
lucysia

Postprzez Patrick__ » 19 Sty 2011, 19:49

A po co chcesz wgrywa─ç gry przez ten program ?
Wystarczy ze wrzucisz gr─Ö w formacie apk na karte pamieci ;D
pobierasz astro z marketu i instalujesz ;D
Patrick__

Postprzez lucysia » 22 Sty 2011, 15:07

Wszystko fajnie tylko nie daję rady wrzucić gry na kartę pamięci.Jak mam to zrobić?W trybie masowej pamięci jak utworzyłam folder "gry" i wrzuciłam tam grę w apk to nie widziałam jej po odłaczeniu od komputera.Czy dlatego jej nie widziałam że nie mam Astro??
Czyli pierwszy krok to ┼Ťci─ůgn─ů─ç Astro z Marketu a potem dalej.
********************************************************************************************************************

niedawno:lg gt540 swift szary>android2.3.5 CyanogenMod 7 (uwielbiam go)
teraz :LG -P760 czarny-my┼Ťl─Ö ┼╝e to dobry wyb├│r,czeka na roota
Awatar u┼╝ytkownika
lucysia

Postprzez Informatic » 22 Sty 2011, 15:10

lucysia napisał(a):Wszystko fajnie tylko nie daję rady wrzucić gry na kartę pamięci.Jak mam to zrobić?W trybie masowej pamięci jak utworzyłam folder "gry" i wrzuciłam tam grę w apk to nie widziałam jej po odłaczeniu od komputera.Czy dlatego jej nie widziałam że nie mam Astro??
Czyli pierwszy krok to ┼Ťci─ůgn─ů─ç Astro z Marketu a potem dalej.

Dok┼éadnie - musisz mie─ç jaki┼Ť mened┼╝er plik├│w (taki w┼éa┼Ťnie na przyk┼éad jak Astro) na telefonie, aby m├│c instalowa─ç aplikacje z karty pami─Öci.
GT540 | Android 2.2.1 CyanogenMod 6.1.1 | Fastboot | Recovery ClockworkMod | Tutorialem! Da si─Ö?

Rawr rawr, zmieniam telefon ;)
Informatic

Pochwały: 283

PoprzedniaNast─Öpna

Wr├│─ç do Oprogramowanie PC

Kto jest na forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w oraz 1 go┼Ť─ç